GUEST BOOK
Note: emoticons in message are automatically converted to images... :-) ;-) :-D ;-D :-( :-/ :-O :-X :-* :-P

Name:
Message text:
Chars left:
The Newest Newer Older + 10 pages The Oldest
Abry
02. 10. 2010, 12:59:06
Ahoj Mefi, jde o vkus i praktičnost. Žongléři kteří přistupují k žonglování jako ke sportu (pokud neznáš vygoogli si world juggling federation) používají obvykle bílé nebo jednobarevné míčky, protože se jede na obtížnost a ne na efekt. Cirkusáci a klauni coby druhý extrém mají nápádná často stříbrná žonglovátka aby to táhlo pozornost. Je jen na tobě jak to pojmeš. Snad jen chcešli natáčet video zamysli se jaké budeš mít pozadí ať ti to nesplývá - bílá je pěkně vidět vůči skoro všemu - až na zataženou oblohu, zelenou a žlutou sotva uvidíš v přírodě, tmavou při setmění atd.

Mefi
02. 10. 2010, 12:39:25
ahoj ludia ...mam na vas taku blbu otazocku..chcem si kupit lopticky, ale doteraz som este ziadne nekupoval...v technickych parametroch mam jasno, ale neviem sa rozhodnut pre farbu...vo viacerych zongl. videach som si vsimol, ze vacsina pouziva biele lopticky a tak sa chcem spytat, ci to ma nejaky specificky ucel napr. ze je ich lepsie vidiet... alebo si farbu mam vybrat len na zaklade mojho vkusu?

Dejvid
28. 09. 2010, 13:33:19
Tyto stránky mě rozhodně pomohli ze všeho nejvíc. Nevím jak vy, ale u složitějších triků co se špatně pochopí, tak tam je vždycky dobrý popisek. A u triků ve kterých popisky nejsou, nebo je tam napsaný něco málo, tak to už sou asi triky který pochopí i 5 letý dítě.

Petr
23. 09. 2010, 12:34:54
Dan: Mě se na těhle stránkách právě moc líbí, že tu není flash, ale animované gify. Aby to jelo skrz 56kB/s je důležitý i dneska. Gprs přes kartu v notebooku není o moc rychlejší.

Abry: Stránky jsou super Těším se na novou verzi.

Dan
19. 09. 2010, 21:10:19
Abry: Nemyslel jsem to vůbec zle. Sám vedu pár altruistických webů a jejich provoz stojí i po odečtení reklamy více než 17k měsíčně. Nazvat někoho debílkem, tím že konstatoval skutečnost, je "debilita"! Sám to moc dobře víš. Mě stránky pomohli, taky jsem poděkoval a oceňuji vaši práci!
1. Vytvoření smyčky, nevím jak vám, ale ve flashi (adobe) jsem dělal podobné, yoga cviky, zabralo mi to 7 hodin (72 cviků). To se mi nezdá tak strašné.

2. 56kB/s bylo u nás na vesnici (takže ve městech ještě dřív) nahrazeno roku 2003. To je 7-8 let.

Jde vidět že neumíš přijmout kritiku. Aloha

holajsz
19. 09. 2010, 18:33:13
Ahoj Dan skusím ti poradit. Vydea se dají zvětšít když zvětšíš celou obrazovku zkratkou Ctrl+kolečko na myši.Je pravda že některá vydea mají špatnou kvalitu ale výukové lekce na netu jsou anglicky a nejsou o moc lepší takže si nevybereš. Pak je tu simulátor ten je pomalej a stručnej stím je dobré se naučit. Muj spůsob výuky je že čučím na vydeo a nakreslím si daný trik na papír. Dosáhneš toho že víš jak trik vypadá a zároven máš nákresek který se nepřehraje někam do pryč a pak je to jen o tréningu. Pokud nevíš jak tryky kreslit tak si najdi ve vyhledávači žonglérův slabikář. přeji hodně štěstí

Abry
19. 09. 2010, 17:12:18
Dan: Víš stránky vznikly v době, kdy bylo běžné mít modem s připojením 56kB/s, a proto byly optimalizovány, tak aby se i s takovýmhle připojením daly obstojně používat. Uvědom si, že autoři tohoto webu na něm pracují ve svém volném čase, a že by to vůbec dělat nemuseli. Stránky jsou neziskové - dokonce na provoz webu ještě platíme. To, že se dozvíme, že stránky někomu pomohly je vlastně jediná odměna. Kvůli debílkům jako ty má ale člověk občas chuť se stránkami nepokračovat. Tušíš vůbec kolik času zabere vytvoření smyčky nějakého triku? Navíc stránky se budou modernizovat, jak je napsáno níže.

Dan
19. 09. 2010, 16:57:30
Ahoj, učím se žonglovat dle vašich videí. Upřímně, je to strašné. Animace jsou v malém rozlišení a ve velice špatné kvalitě. Navíc se nedají zpomalit, v čemž vidím taky velké mínus. Normální video by svou funkci splňovalo lépe, takhle mi nezbývá než to hledat na youtube. O popiskách ani nemluvím (popisek: "hezky vypadající trik" nikoho nikdy nic nenaučil). Autor zkrátka neumí učit... I tak ale děkuji, berte to jako feedback

Abry
12. 08. 2010, 19:39:56
Jsem rád že stránky plní svou funkci... už pracujeme na vylepšeních. Právě upravuji překlad Beeverovy knihy o žonglování, třetina je hotova, takže aspoň ti matematicky více smýšlející žongléři se mají na co těšit. Potom by měla přijít na řadu renovace stránek.

holajsz
11. 08. 2010, 11:40:02
Ahoj tadle stránka co se týče výuky nemá opravdu konkurenci, akorád u některých triků nejsou popisky. Neni tak napsáno jak začít nebo z jakého tryku se daný trik dobře napojuje. pro zkušeného žongléra je to banalita ale pro začátečníka je docela těžké pochopit jak funguje nový trik.(alespon pro mě jo:)).

hledám partáka na žonglování poblíž Strakonic můj skype je holajsz tak dištak pište čau:)
The Newest Newer Older + 10 pages The Oldest
Stránka číslo: 10 / 21
Stránka číslo: 10 / 21

Introduction
History
Patterns
SiteSwap
Links
Articles
Videos
Simulator
Contact

// Cesky

ABRY'S PAGES
ABOUT JUGGLING
Engine & WebDesign: LAFAJEV Pictures ©2005
Visits count:
This month:
Today:
2687
30
Number of loaded pages:
This month:
Today:
7778
69
Page load-time:
28. 01. 2021
08:38:46